ساخت وبلاگ خرید هاست نمونه سوال امتحانی موبر سان دپیل لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
تفریحی
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تفریحی

سرطان یکی از علل اصلی مرگ و میر در تمام جهان محسوب می شود، مطالعات نشانداده است احتمال ابتلا به سرطان در مردان بیشتر از زنان است. بر خلاف باورهای رایج، احتمال مرگ مردان ناشی از سرطان بیشتر از زنان است و دلیل اصلی این موضوع، جدی نگرفتن نشانه‌های بیماری و عدم تمایل آن ها برای رفتن نزد پزشک است.

مهین اشرافی جمعه 25 اسفند 1396

سعی کنید حداقل 150 دقیقه تمرینات هوازی متوسط یا 75 دقیقه تمرینات هوازی شدید در هفته انجام دهید. گرچه برای کاهش وزن مؤثرتر یا جلوگیری از افزایش وزن، برخی افراد ممکن است به انجام 300 دقیقه تمرین هوازی متوسط در هفته نیاز داشته باشند. بهتر است در صورت آمادگی جسمانی مناسب، این تمرینات، ترکیبی از ورزش‌های هوازی متوسط و شدید باشد. فیزیوتراپیست‌ها توصیه می‌کنند این زمان تمرین در جلسات متعدد در هفته توزیع شود؛ به طوری که هر جلسه تمرین حداقل ده دقیقه طول بکشد. از جمله ورزش‌های هوازی می‌توان به دوچرخه اشاره کرد که بین 500 تا هزار کالری در ساعت می‌سوزاند و شاید مؤثرترین تمرین در سوزاندن کالری باشد. شنا و تمرین هوازی پله هر کدام حدود 800 کالری در ساعت می‌سوزاند. طناب زدن، ورزش هوازی مناسب دیگری است که 650 تا 700کالری در ساعت مصرف می‌کند. تمرین با دستگاه الیپتیکال 600، نرم دویدن 550 و پیاده روی روی تردمیل 360 کالری در ساعت می‌سوزاند. علاوه بر تمرینات هوازی فوق، انجام حد اقل دو جلسه تمرینات قدرتی در هفته می‌تواند به کاهش مؤثرتر وزن منجر شود. شنا رفتن، دراز و نشست به صورت محدود و وزنه زدن از جمله تمرینات قدرتی است.

دکتر پرهام پارسانژاد

فیزیوتراپیست